Tuotekoodi: 282883
Voit ladata tämän tuotteen kuvauksen napsauttamalla tätä linkkiä.
Tilaamalla tuotteita, saat nämä edut:
 Luotettava kumppani - Katso arvostelut
 Turvallisia ostoksia. 100% rahat takaisin takuu.
 Ilmainen toimitus vähintään 99€ tilauksille, 31kg asti. Lue lisää
 Autamme takuuasioissa ja lisätarvikkeissa
| Valmistaja | Knipex | 
| Valmistajan tuotenumero | 002105EV_KNI | 
| Viivakoodi | 4003773089025 | 
| Paino | 7.5 kg | 
| Tyyppi | Konepaketti | 
| Määrä pakkauksessa | 34 kpl. | 
| Työkalusarja sisältää | Jatkovarsi, Kaapeli leikkurit, Kuusiohylsy, Pihdit, Putkipihdit, Räikkä, Ruuvimeisseli, Ruuvimeisseli päät, Tarttuvat pihdit, Työkäsineet | 
| Mutterin / pultin koko | T25, T27, T30, T40, T45, T50 | 
| Laajennus | 3/8", 125 mm, 3/8", 250 mm | 
| Mukana ruuvauskärjet | 10, 11, 12, 13 mm | 
| Sivuleikkurit sisältyy | Kyllä | 
| Räikkä | 3/8" | 
| Kiristin | 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm | 
| Mukana käsiruuvimeisseli | PH1, PH2, PH3, SL3,5, SL6,5 | 

”Knipex” on saksalainen yhtiö, joka keskittyy vain yhden tuotelinjan tuottamiseen, ja se on pihdit. Tämän takia Knipex-pihdit ovat tunnettuja maailmanlaajuisesti korkean laadun ja korkean suorituskyvyn tuotteistaan, joilla on paljon etuja. Knipexillä on laaja valikoima kaikenlaisia pihtejä, joten voit helposti löytää tarvitsemasi pihdit.
”Knipex Alligator” -pihdit – siirtoleukapihdit itsestään lukittuvilla leuoilla, jotka helpottavat työskennellessä putkien ja muttereiden kanssa.

”Knipex Cobra” – nämä korkean teknologian siirtoleukapihdit nopealla pieniportaisella leuansäädöllä, joka voidaansuorittaa vain napin painalluksella, ovat maailmanlaajuisesti kaikkein kuuluisimmatKnipex-tuotteet. Tämä työkalu on erittäin suosittu eri alojen ammattilaisten keskuudessa.

“Knipex Cobolt” kompakteissa pulttileikkureissa on älykäs vääntömekanismi, joka nostaa käsin suoritettavan leikkuun leikkuuvoiman jopa 20 kertaiseksi.

“Knipex Pliers Wrench” – on pihtien ja jakoavaimen yhdistelmä. Tällä työkalulla on rinnakkain sujuvasti liikkuvat leuat, jotka voivat pitää hellästi ja vääntää erilaisia sileitä pintoja.

<!--[if gte mso 9]> <w:LsdException Locked="false" Priority="34" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="List Paragra