Tuotekoodi: 184620
noamandaai
Tilaamalla tuotteita, saat nämä edut:
Luotettava kumppani - Katso arvostelut
Turvallisia ostoksia. 100% rahat takaisin takuu.
Ilmainen toimitus vähintään 99€ tilauksille, 31kg asti. Lue lisää
Autamme takuuasioissa ja lisätarvikkeissa
| Valmistaja | Lemania |
| Valmistajan tuotenumero | P5-2500 |
| Viivakoodi | 2000011393816 |
| Paino | 11.8 kg |
| Akun jännite | 12 V |
| Virranvaraus | 2500 A |
Lemania P5 on täydellinen starttiboosteri/apukäynnistin 12 V moottoripyörille, autoille, pakettiautoille ja pienille veneille. Lemania P5 on ammattilaisten apukäynnistin. Laitteessa on vankka runko paksuilla käynnistyskaapeleilla ja tehokkaalla akulla. Suurin hetkellinen teho: 850A
Lemania Energy perustettiin vuonna 1993 Genevessä, Sveitsissä. Samana vuonna he kehittivät ensimmäisen akkuboosterin. Lemania valtasi nopeasti markkinat uudella innovaatisella tuotteella jota ammatilaiset olivat kaivanneet. Lemania Energyn strategiaan kuuluun tarjota laadukkaita Sveitsissä kehitettyjä ja valmistettuja akkulatureita, apukäynnistimiä, testereitä sekä työvaloja.
Lemania Energyn liiketoiminnan perusta on tarjota uusia innovatioita ja kehittää teknologiaa jota se on tehnyt jo 30 vuoden ajan. Siitä lähtien kun ensimmäinen akkuboosteri valmistettiin, he ovat jatkuvasti kehittäneet tekniikka pysyäkseen alan markkinajohtajina. Lemania Energy panostaa huippuosaamiseen tuotteidensa suunnittelussa, valmistuksessa ja testauksessa varmistaakseen niiden poikkeuksellisen suorituskyvyn ja hyvä laadun.